قوانین و مقررات فروش بلیت دروبسایت ترکیه کنسرت :
 
◉ قبل از تهیه بلیت از شرکت خود در رویداد انتخابی اطمینان حاصل کنید بعد از خرید بلیت امکان کنسلی وجود ندارد. فقط در صورت لغو و یا کنسلی رویداد از طرف برنامه گزارامکان عودت وجه  ( بعد از کسر هزینه خدمات وبسایت )  میسر می باشد.

◉ این شرکت مسئول تغییر درتاریخ، زمان، مکان و قیمت رویداد برگزار شده از طرف برنامه گزار نمی باشد بلکه مسئولیت ما فروش بلیت رویداد و صدور بلیت معتبر و پشتیبانی لازم تا شروع رویداد می باشد.

◉ تمامی بلیتهای صادر شده بارکد دار بوده و مسئولیت حفظ و نگهداری بلیت بر عهده خریدار می‌باشد و ترکیه کنسرت  هیچگونه مسئولیتی در خصوص مفقود، مخدوش و كُپی شدن بلیت ندارند، لازم به ذکر می باشد که در صورت مفقود یا مخدوش شدن بلیت، کاربران می توانند با مراجعه به قسمت پشتیبانی سایت ، نسبت به صدور مجدد آن اقدام نمایند.در صورت قرار دادن بلیت خود در اختیار دیگران ترکیه کنسرت هیچ گونه مسئولیتی را نخواهد پذیرفت.

◉ به هر دلیلی در صورت صلاحدید برنامه گزار از ورود فرد یا افرادی به محل رویداد جلوگیری نماید مسئولیت این امر بعهده برنامه گذاربوده و این شرکت هیچ گونه مسئولیتی را نخواهد پذیرفت.

◉ این شرکت مسئولیتی در قبال ترانسفر خریدار بلیت از محل اقامت به محل رویداد و بالعکس نداشته و ایاب و ذهاب به عهده مشتری می باشد. 

◉ در صورت ارائه اطلاعات اشتباه هنگام خرید اینترنتی توسط مشتری مسئولیت عدم ارسال بلیت به عهده ی خود شخص ارائه دهنده ی اطلاعات اشتباه خواهد بود. 

◉ در زمانی که رویدادی قبل از اجرا به هر دلیل از طرف برنامه گزار مسئول کنسل شود، ترکیه کنسرت می بایست مبلغ بلیت های رویداد مربوطه را به خریداران عودت دهد و این عمل در قبال دریافت صورتحساب و اصل بلیت و بنام خریدار انجام خواهد شد و ترکیه کنسرت  در مورد برگزاری مجدد و یا تغییر تاریخ آن هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت. 

◉ توجه داشته باشید که ورود افراد به سالن تنها از طریق چک نمودن بارکد مندرج بر روی نسخه چاپ شده یا تصویر آن بر روی گوشی تلفن همراه یا تبلت صورت می‌پذیرد و بارکد بلیت باید بصورت واضح و با کیفیت مشاهده شود. 

◉ همراه داشتن كارت شناسایی معتبر خریدار بلیت جهت ورود به محل اجرای برنامه الزامی می‌باشد. 

◉ خریدار می بایست بليت را شخصا از طريق سايت ترکیه کنسرت و يا فقط از نمايندگی های مجاز اعلام شده خریداری نماید، بليت صادر شده قابل استرداد و يا قابل انتقال به ديگران نمی باشد بنابراين از خريدن بليت از افراد متفرقه خودداری نماييد . 

◉ در صورت مشاهده بلیت جعلی، دارنده آن به مراجع قضایی و امنیتی مستقر در محل برگزاری تحویل و با وی مطابق قانون برخورد خواهد شد. 

◉ خریدار بلیت باید به محدوديت سنی كودكان برای ورود به سالن برگزاری هر رویداد توجه نمايد. 

◉ خریدار بلیت باید طبق ساعت اعلام شده پيش از آغاز برنامه در مكان اجرا حضور يابد، درب های محل برگزاری رویداد همزمان با آغاز برنامه بسته خواهند شد و در صورت تاخير هيچگونه حقی برای ورود به مكان اجرا يا پس گرفتن مبلغ بليت نخواهد داشت . 

◉ در صورت عدم استفاده از بلیت در زمان تعیین شده، بلیت فاقد اعتبار خواهد بود. 

◉ در صورت بروز شرایط خاص که خارج از اراده ترکیه کنسرت باشد به صورتیکه اجرای مفاد این صفحه را غیر ممکن سازد، مانند شروع پاندمی و یا جنگ یا بروز بلایای طبیعی مانند سیل، زلزله و ... ترکیه کنسرت تنها موظف به اجرای تعهدات خود طبق شرایط اعلامی برنامه گزار رویداد مورد نظر می باشد.

◉ خرید بليت از ترکیه کنسرت به منزله آن است که خریدار شرایط بالا را مطالعه نموده و آنها را پذیرفته است و حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می نماید.